návrat na úvodní stránku

 
              Home | Povinné informace | E-podatelna | Úřední deska
Obecní úřad Sudovo Hlavno
294 76  Sudovo Hlavno 15
telefon: 326 971 081, e-mail: ou@sudovohlavno.cz

   
  SMS Infokanál - „Obecní rozhlas do kapsy“  
 
 

Informační systém obce
Obecní úřad provozuje službu pro informování občanů o aktuálním dění v obci:
SMS Infokanál - „Obecní rozhlas do kapsy“.
Tato služba slouží k zasílání nejrůznějších informací (pozvánek, novinek, ale také k rychlému varování před mimořádnou událostí) z obecního úřadu na zaregistrovaná čísla mobilních telefonů formou textových zpráv (SMS). Takto rozesílané zprávy si Vás najdou prakticky kdekoli, což je výhodné zejména pro ty, kteří tráví většinu dne mimo obec. Tento systém je zcela zdarma, veškeré náklady hradí obec.
Jak službu získat: Služba je poskytována všem zaregistrovaným občanům. Stačí odeslat jedinou textovou zprávu z mobilního telefonu, na který chcete zprávy zasílat, a registrace je hotova. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.


Přihlášení : Odeslat textovou zprávu ve znění: IK SHLAVNO REGISTRUJ na telefonní číslo 605 733 680.
Odhlášení : Odeslat textovou zprávu ve znění: IK SHLAVNO ODREGISTRUJ na telefonní číslo 605 733 680.


POZOR!!!
Je důležité přesně dodržet formát zaslané zprávy včetně mezer, velikost písmen nehraje roli. Při špatném zadání textu zprávy nebo telefonního čísla nedojde k přihlášení nebo odhlášení. Odesílaná zpráva (přihlášení a odhlášení) je zpoplatněna operátorem mobilního telefonu dle tarifu dotyčného občana jako běžná odchozí SMS zpráva. Jediné, co tedy zaplatíte v souvislosti s touto službou, je odeslání jedné SMS při přihlášení, popřípadě druhé při odhlášení.
Služba sama ani zasílání jednotlivých zpráv zpoplatněno není. Veškeré související náklady nese obecní úřad. Při případných potížích s registrací stačí ústně nahlásit na obecním úřadě své telefonní číslo a služba Vám bude také poskytována.

 
 

 

©2007-2010 OBEC SUDOVO HLAVNO, všechna práva vyhrazena